Współpraca z firmą ARGOS MULTILINGUAL

• access_time 1 października 2020

Katedra Dydaktyki Przekładu rozpoczęła współpracę z firmą Argos Multilingual. Obejmuje ona płatne praktyki studenckie dla najlepszych studentów, wykłady i szkolenia dla studentów (m.in. z zakresu postedycji) oraz korektę najlepszych tłumaczeń studenckich sporządzanych w ramach kursu projekty tłumaczeniowe. Korekty dokonują rodzimi użytkownicy języka angielskiego, tłumaczenia zaś są następnie publikowane przez Wydawnictwo CREATIVE KIDS.

Argos Multilingual to globalny dostawca rozwiązań językowych z doświadczeniem w dziedzinie nauk biomedycznych, przemysłu maszynowego oraz technologii informacyjnych (oprogramowanie, sprzęt komputerowy). Działalność firmy jest zbudowana na trzech podstawowych wartościach – jakość wbudowana w proces, partnerskie podejście, dostarczanie odpowiednich rozwiązań technicznych służących zapewnieniu możliwości wyboru i opracowaniu strategii, która będzie najodpowiedniejsza dla klienta. Argos Multilingual może poszczycić się certyfikatami zgodności z normami ISO 9001, ISO 17100 oraz EN ISO 13485. Oddziały w Krakowie (Polska) i Boulder (Stany Zjednoczone) dostarczają wartości biznesowych dzięki obsłudze na najwyższym poziomie oraz specjalistycznej wiedzy w wielu branżach.